Zapisz malucha do przedszkola | Super Tydzień

  • 1.03.2019, 09:20 (aktualizacja 01.03.2019 09:40)
  • AN
Zapisz malucha do przedszkola | Super Tydzień
4 marca rozpoczyna się rekrutacja do miejskich przedszkoli dla nowych dzieci. Twój maluch zaczyna właśnie edukację? Sprawdź, jakie zasady obowiązują podczas zapisów. Dzieci, które już są przedszkolakami, kontynuują wychowanie przedszkolne po złożeniu deklaracji.

Podobnie jak w latach ubiegłych postępowanie rekrutacyjne będzie odbywało się z wykorzystaniem systemów elektronicznych, co znacznie ułatwia wszelkie działania rekrutacyjne, zarówno dyrektorom, jak i rodzicom.

Rodzice kandydata maksymalnie będą mogli wybrać trzy przedszkola, z których pierwsze określane jest jako placówka pierwszego wyboru.

Zapisy odbywają się na podstawie wniosku rekrutacyjnego o przyjęcie dziecka do przedszkola składanego właśnie w placówce pierwszego wyboru. Można go wypełnić, korzystając ze strony internetowej: www.chelm.formico.pl lub w formie papierowej w sekretariacie danego przedszkola.

Wyniki postępowania rekrutacyjnego w formie listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do danej placówki zostaną podane do publicznej wiadomości 12 kwietnia.

Szczegółowe informacje dla rodziców na temat zasad rekrutacji, terminów oraz bieżące aktualności poświęcone temu tematowi są zamieszczane na stronie internetowej Urzędu Miasta Chełm w specjalnie udostępnionej zakładce dotyczącej rekrutacji, oraz w poszczególnych przedszkolach i szkołach, oraz na ich stronach internetowych, jak również w Departamencie Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Chełm pod nr telefonu 82 564 09 00.

Tajemnicza śmierć przy ul. Podgórze. Co wiadomo na tę chwilę? [CZYTAJ]

AN
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe