1 % na zwierzaki [VIDEO] | Super Tydzień

  • 21.02.2019, 07:23 (aktualizacja 21.02.2019, 07:34)
  • AN
1 % na zwierzaki [VIDEO] | Super Tydzień
Stowarzyszenie Chełmska Straż Ochrony Zwierząt liczy na mieszkańców Chełma i regionu. Przekazując na organizację swój 1 proc. podatku, wspierasz bezdomne zwierzaki.

Organizacja działa na naszym terenie od lat, zajmuje się pomocą zwierzętom porzuconym, potrzebującym pomocy. Współpracuje z samorządami, interweniuje tam, gdzie łamane są prawa zwierząt. Kampanię promocyjną chełmskiej straży wsparł założyciel i pomysłodawca lubelskiego kabaretu Ani Mru Mru Marcin Wójcik. To on apeluje do ludzi dobrej woli o wsparcie organizacji.

Aby przekazać na rzecz Stowarzyszenia Chełmska Straż Ochrony Zwierząt 1 proc. podatku, wystarczy w swoim zeznaniu wpisać numer KRS 0000413187.

Działalność stowarzyszenia oparta jest na pracy wolontariuszy. Mogą do nich dołączyć osoby pełnoletnie, odpowiedzialne i rzetelne, gotowe poświęcić trochę swojego czasu poszkodowanym przez ludzi i los zwierzętom. Pomagać można w różny sposób, w zależności od chęci, predyspozycji i możliwości – na przykład pełnić rolę domu tymczasowego, wozić zwierzęta do weterynarzy, fotografować, robić ogłoszenia, prowadzić adopcje, pozyskiwać sponsorów, projektować plakaty i ulotki, pomagać w zbiórkach publicznych i imprezach organizowanych przez stowarzyszenie.

Kontakt z organizacją pod nr tel. 518 224 978 lub [email protected], a także poprzez stronę stowarzyszenia na Facebooku.

AN
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anna
Anna 25.02.2019, 07:44
Chętnie przekazałabym ten jeden procent, a nawet wsparłabym przelewem cyklicznym, gdyby rzeczywiście pomagali bezdomniakom.Gdy się do nich dzwoni z prośbą o interwencję- zbywają.
abcd
abcd 21.02.2019, 12:29
Naprawdę warto, roszczeniowe matki i ich Alanki i Brajanki nie zasługują nawet na 10 groszy. A radość zwierzęcia zawsze jest szczera.

Pozostałe