Uczniowie z Korolówki w "Jaka to melodia" | Super Tydzień

  • 12.02.2019, 10:53 (aktualizacja 12.02.2019, 11:14)
  • TWA
Uczniowie z Korolówki w "Jaka to melodia" | Super Tydzień
Uczniowie z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Korolówce-Osadzie skorzystali z zaproszenia do studia nagrań telewizyjnego show. Przyglądali się nagraniom aż sześciu odcinków.

Chyba każdy wie, na czym polega ten program rozrywkowy, ale z pewnością niewielu z nas mogło zobaczyć, jak od kuchni wyglądają przygotowania do emisji odcinków. Takiej okazji nie mogła zmarnować młodzież z Korolówki.

- Udział w programie przyjęliśmy z ogromnym entuzjazmem, ponieważ dla wielu młodych ludzi była to okazja, być może jedyna w życiu, aby zobaczyć profesjonalne studio nagrań, poznać telewizję "od kuchni", ludzi odpowiedzialnych za każdy element układanki tworzącej magię niebieskiego ekranu i niewątpliwie poczuć dreszczyk związany z rywalizacją pomiędzy uczestnikami teleturnieju – relacjonuje Ewa Krzywania, nauczycielka języka polskiego i wiedzy o kulturze.

Uczniowie mieli też okazję przyglądać się z widowni nagraniom sześciu odcinków tego muzycznego show. Wiedzą już, że nagranie programu muzycznego wymaga wiele czasu i cierpliwości. Najmniejszy błąd, nawet językowy, powodował, że daną scenę trzeba było powtarzać niekiedy wielokrotnie. Nad wszystkim czuwał bardzo liczny sztab: operatorów, oświetleniowców, dźwiękowców, charakteryzatorów, obsługi technicznej, obsługi widowni itd.

Drzewa wycinane jedno za drugim! Czy las zniknie? Czy Nadleśnictwo kontroluje problem? [SPRAWDŹ]

Okazuje się, że nie trzeba wcale ukończyć szkoły aktorskiej czy teatralnej, aby grać w filmach, czego przykładem jest ZSCKR w Korolówce Osadzie. - W cieszącym się dużym zainteresowaniem serialu medycznym "Na sygnale" pojawia się często postać Łukasza Kędziora, w którą wcielił się absolwent naszej szkoły Łukasz Jaszczuk. Podobno zobaczymy go również w serialu TVN "Na Wspólnej". Na co dzień gra on w Teatrze 13 w Legionowie. Kolejny nasz podopieczny Marcin Woszczewski, twórca Teatru OKO w Rudzie-Hucie, odnosi sukcesy na scenach teatralnych w Polsce i za granicą. Często odwiedza Korolówkę - dodaje pani Ewa.

TWA
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe