Platforma hydrauliczna pomocy drogowej (BUS-MIX)

  • 11.02.2019, 06:21
  • MP
Platforma hydrauliczna pomocy drogowej (BUS-MIX)
Platforma hydrauliczna pomocy drogowej to jeden ze sztandarowych projektów firmy BUS-MIX ze Strachosławia. Produkt ten służy do przewozu pojazdów i jest montowany na samochodach ciężarowych i busach o dopuszczalnej masie całkowitej do 26 ton.

- Konstrukcja platformy hydraulicznej jest przeznaczona do zmiany konstrukcji danego pojazdu pod auto pomocy drogowej - tłumaczy Beata Bakaj, właścicielka. - Pomoc drogowa to szczególna dziedzina, ponieważ skupia się na przewozie samochodów uszkodzonych. Nasza platforma hydrauliczna pozwala na ich szybki załadunek i znacznie usprawnia pracę oraz podnosi bezpieczeństwo samych kierowców. Platformy wykonujemy ze stali z zabezpieczeniem antykorozyjnym gwarantującym wieloletnią wydajność.

Hydraulika platform firmy BUS-MIX oparta jest na podzespołach olejowych, jeszcze bardziej zwiększających ich wytrzymałość. Z produktów firmy ze Strachosławia korzystają kierowcy z całej Europy.

MP
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe