BUS-MIX

  • 11.02.2019, 06:30
  • MP
BUS-MIX
Firma BUS-MIX to warsztat motoryzacyjny specjalizujący się w wykonywaniu zabudów samochodowych. Działa od 2014 r. i posiada dwa oddziały - główny w Strachosławiu oraz drugi w Grodzisku Mazowieckim. Pracuje tam dziesięć osób, a właścicielką jest Beata Bakaj.

- Wykonujemy zabudowy różnego rodzaju samochodów ciężarowych, wywrotek, autolawet i kontenerów, dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów - mówi Beata Bakaj. - Działamy na terenie całej Polski, ale również za granicą. Z naszych zabudów korzystają kierowcy w takich krajach jak: Francja, Niemcy, Anglia, Czechy, Słowacja, Rumunia i Rosja.

W BUS-MIX priorytetem jest profesjonalna i wykształcona kadra. Wszyscy pracownicy posiadają wszystkie niezbędne umiejętności i potwierdzenia kompetencji w wykonywaniu zabudów samochodowych, przede wszystkim spawalnicze i monterskie. Firma niejednokrotnie została doceniona za fachowość, funkcjonalność i pomysłowość swoich zabudów podczas prezentacji na ogólnopolskich wystawach.

- Nasi pracownicy uczestniczą w rajdach samochodowych i dotychczas wspieraliśmy takie inicjatywy upominkami. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy w dziedzinie kultury, dobroczynności i wsparcia lokalnych przedsięwzięć - dodaje właścicielka.

MP
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe