Studio Rysowane Szkłem Karolina Fisz

  • 11.02.2019, 06:10
  • juna
Studio Rysowane Szkłem Karolina Fisz
Profesjonalne studio zajmujące się fotografią i wideofilmowaniem. Jego siedziba mieści się na ul. Tulipanowej 3 w Chełmie. Firma powstała w 2013 r., jej właścicielem jest Marek Fisz, ale prowadzeniem zajmuje się Karolina Fisz.

Swoją pasję do fotografii i filmu zmieniła w zawód i od tego czasu dla swoich klientów uwiecznia najpiękniejsze i najbardziej wzruszające momenty ich życia. Fotografuje śluby, chrzty, komunie i wszelkie okazje, które ludzie chcą jak najdłużej zachować w pamięci i na zdjęciach.

-  Zadowolenie klientów i uśmiech na ich twarzach są dla mnie najważniejsze. Jestem bardzo wdzięczna za zaufanie, którym obdarzają mnie podczas wyboru usługodawców na tak ważne i wyjątkowe dla siebie wydarzenia jak ślub czy chrzest. To są naprawdę piękne chwile - mówi.

W 2014 r. Studio Rysowane Szkłem otrzymało nagrodę Zaufany Klient. Karolina chętnie wspiera różne akcje charytatywne. Wielokrotnie przekazywała usługi studia na różne aukcje dobroczynne, np. na WOŚP czy na rzecz chorych. Od niedawna wspiera także Chełmską Straż Ochrony Zwierząt – wykonuje fotografie jej podopiecznych, ułatwiając tym samym znalezienie dla nich nowych opiekunów. 

juna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe