Agata Fisz szuka pracy, ale nie we Włodawie

  • 08.02.2019, 09:49
  • TWA
Agata Fisz szuka pracy, ale nie we Włodawie
Ciąg dalszy roszad w chełmskim urzędzie miasta. Po przegranych przez Agatę Fisz wyborach samorządowych z magistratu odeszło lub niebawem odejdzie wielu innych pracowników, a w szczególności kierowników wydziałów i jednostek podległych ratuszowi. Niektórzy już szukają sobie nowej posady. A gdzie zatrudnienie znajdzie była prezydent?

Agata Fisz dementuje prasowe doniesienia, jakoby miała prosić o pracę kolegę partyjnego burmistrza Włodawy Wiesława Muszyńskiego. Z plotek, jakie pojawiły się kilka dni temu wynikało, że ma ona objąć stanowisko wiceprezesa w Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej we Włodawie. Obecnie tę funkcję sprawuje Edward Łągwa, ale z końcem kadencji zarządu spółki, czyli na przełomie marca i kwietnia odchodzi na emeryturę.

- Po wyborach powiedziałam sobie, że kilka miesięcy muszę odpocząć. Nie zaprzeczam jednak, że szukam pracy, ale przepisy prawne bardzo mi to utrudniają. Przez rok od zakończenia sprawowania funkcji prezydenta nie mogę podjąć zatrudnienia w żadnym przedsiębiorstwie na terenie Chełma, któremu wydałam jakąkolwiek decyzję. Skąd w mediach pojawiły się wzmianki o moim przejściu do Włodawy, trudno mi powiedzieć, ale tego nie potwierdzam. Znam burmistrza Muszyńskiego jako samorządowca, ale żeby było jasne, dotychczas nie prosiłam go o pomoc w znalezieniu pracy. Nie wykluczam jednak, że takie rozmowy mogą się pojawić w przyszłości, jeśli nie znajdę pracy w Chełmie lub okolicy – wyjaśnia Agata Fisz.

Wiesław Muszyński także przekonuje, że była prezydent Chełma nie zwracała się do niego o pracę, jak też on sam żadnego stanowiska jej nie proponował.

- Prawdą jest, że Edward Łągwa, dotychczasowy wiceprezes MPGK odchodzi na emeryturę. Bardzo możliwe, że nie będę powoływał jego następcy. Rozważam różne warianty, ale decyzję podejmę na najbliższym walnym spółki, które zakończy dotychczasową kadencję zarządu – tłumaczy burmistrz Włodawy.

Młodzi piloci PWSZ w Chełmie będą latać po węgierskim niebie! I walczyć o złoto! [CZYTAJ]

TWA
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rys
Rys 09.05.2019, 08:23
Nie powinna dostać nigdzie pracy albo z takim trudem co normalni ludzie za jej kadencji
kuba
kuba 02.03.2019, 11:16
czyżby w Chełmie ,byłym mieście wojewódzkim brakowało stanowiska pracy dla pani Fisz ? Włodawa ,to duża dziura i ambicje tej pani nie pozwoli tu szukać pracy.
Myślący neutralny
Myślący neutralny 10.02.2019, 12:50
Ja myślę,że Paną Agatę stać na znalezienie sobie bardziej ambitnego stanowiska niż we włodawskim MPGKiM chociażby ze względu na koszty codziennych dojazdów(100km)A co do osoby Burmistrza Włodawy myślę że jeżeli sam nie potrzebuje swojego zastępcy oszczędzając z budżetu ratusza na tym kilkadziesiąt tysięcy rocznie to i włodawski MPGKiM spokojnie też da sobie radę bez następcy na stanowisko Pana Łągwy?
Ala
Ala 08.02.2019, 20:01
Szkoda mi jej - wszyscy ją zdradzili i zostawili:( Zdrajcy i łajdaki. Ale fortuna kołem się toczy! Mam nadzieję, że powroci pani z hukiem i pozamiata ten cały syf, obłudę, kłamstwo i zdrajców!
KOD
KOD 09.02.2019, 08:21
Pani Agata dziury w Chełmie nie załata 160milonow ,z hukiem na bruk może wylecieć.
maria
maria 08.02.2019, 16:38
Włodawo zobacz w jakim stanie jest chełmskie MPGK. Chcesz tego smaego?
demonzydowatyk
demonzydowatyk 08.02.2019, 11:48
to moze w biedronce ?zadna praca nie hanbi ,a moze ?

Pozostałe