Sukces młodych cukierników

  • 04.02.2019, 13:29
  • MP
Sukces młodych cukierników
Uczennice Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Chełmie popisały się swoim kunsztem cukierniczym podczas lubelskich zmagań. Jedna z nich będzie teraz reprezentowała nasze województwo na etapie ogólnopolskim.

23 stycznia w Zespole Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego w Lublinie odbył się Wojewódzki Etap XXIV Edycji Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i XXII Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Cukierniczego im. Wojciecha Kandulskiego. Czołowe miejsca w zmaganiach zajęły uczennice ZSGiH w Chełmie: Patrycja Tabuła, Klaudia Chadaj i Aleksandra Żeliszczak. Do konkursu przygotowywały się pod okiem nauczycielek: Renaty Wituch i Małgorzaty Miszczak.

Najlepiej wypadła Patrycja, zajmując I miejsce w zmaganiach na najlepszego ucznia w zawodzie cukiernik oraz III miejsce w Turnieju Cukierniczym. Dzięki temu sukcesowi będzie reprezentowała województwo lubelskie podczas ogólnopolskiego finału, który w marcu i kwietniu odbędzie się we Wrocławiu oraz Poznaniu.
 
MP
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe