Nasza młodzież ma talent

  • 04.02.2019, 09:02 (aktualizacja 04.02.2019, 09:18)
  • MP
Nasza młodzież ma talent Natalia Pazyna
Aż 20 występów estradowych oceniali w tym roku jurorzy podczas dziesiątego konkursu Mam Talent u Czarniecczyków. Jubileuszowa edycja zachwyciła nie tylko poziomem artystycznym, ale także doskonałą organizacją gali w Chełmskim Domu Kultury.

Jubileuszowy koncert był okazją do wzruszających wspomnień. Przy mikrofonie stanęli absolwenci I Liceum Ogólnokształcącego, którzy w poprzednich latach wcielali się w rolę konferansjerów, inni pozdrawiali swoją dawną szkołę z ekranu. Ponieważ nie mogli przyjechać na jubileusz, nagrali krótkie filmiki, które zostały wyemitowane przed częścią konkursową. Dziesiątą edycję Mam Talent u Czarniecczyków rozpoczęła występem wokalnym Amanda Lepusińska, zwyciężczyni tych zmagań sprzed 10 lat.

Poprzeczka tegorocznego festiwalu była zawieszona bardzo wysoko. Kilkudziesięciu uczestnikom udało się jednak sprostać wyzwaniu i oczarować jurorów oraz publiczność swoimi wyjątkowymi umiejętnościami.

Do ścisłego finału zakwalifikowano ośmiu uczestników. I choć rywalizacja była zacięta, ponieważ drugie wejścia młodych artystów były zdecydowanie lepsze niż pierwsze, jurorzy nie mieli wątpliwości, że pierwsze miejsce należy się Oliwii Żuk z Zespołu Szkół w Sawinie. Wspaniałym głosem i stylizacją oczarowała także Karolina Mączka reprezentująca Liceum Ogólnokształcące w Dubience, która zajęła drugie miejsce. Ona też otrzymała nagrodę Studia sQuat za osobowość artystyczną. Nagranie utworów w jej wykonaniu będzie można usłyszeć wkrótce w programie radia Bon Ton.

Trzecie miejsce przyznano tancerce z I LO w Chełmie Wiktorii Kozik. Nagrodę za oryginalny talent otrzymała Natalia Ufniarz z I LO w Chełmie, która śpiewa i akompaniuje sobie na fortepianie. Nagrodę dziennikarzy Super Tygodnia Chełmskiego zdobył wokalny duet ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Chełmie: Patrycja Krukowska i Rostyslav Popek, natomiast nagrodę redakcji Nowy Tydzień trafiła do zespołu Na Szybko z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie. Publiczność zachwyciła się występem tanecznym Karoliny Staszak i Janka Hubera i tej parze ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmie przyznała swoją nagrodę.

Nagrodziliśmy najlepszych sportowców w regionie [VIDEO]

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe