(W)schody powiatu do rozdania

  • 03.02.2019, 11:28
  • TWA
(W)schody powiatu do rozdania
Do 21 lutego władze starostwa powiatowego czekają na zgłoszenia kandydatów do plebiscytu (W)schody Powiatu Włodawskiego. Kto w tym roku zdobędzie tę prestiżową statuetkę, dowiemy się 1 marca.

Plebiscyt organizowany jest po raz trzeci. Pomysłodawcą tego wydarzenia jest starosta włodawski Andrzej Romańczuk.

- Inicjując tę akcję, mamy przede wszystkim na uwadze tych, którym powiat włodawski zawdzięcza bardzo wiele. Tych, którzy promują naszą nadbużańską ziemię. I nie chodzi tutaj o wysokość obrotów firm czy nazwiska osób, które są już w szerokim obiegu, ale o tych, którzy swoją ciężką pracą, z dala od kamer, stron gazet czy telewizji, przyczyniają się do promocji naszego regionu. Chcemy ich tym, mam nadzieję prestiżowym tytułem, docenić – przekonuje.

Statuetki przyznawane są w kategoriach: "Osoba", "Instytucja" oraz "Firma". Otrzymają je ci, którzy w ubiegłym roku wnieśli największy wkład w promocję i rozwój powiatu poprzez wybitne sukcesy w dziedzinie nauki, działalności artystycznej, sportowej, gospodarczej lub w zakresie działalności społecznej. Kandydatów do tytułu zgłaszać mogą przedstawiciele samorządów, organizacji i instytucji społeczno-kulturalnych oraz gospodarczych. Wnioski można składać osobiście w sekretariacie urzędu lub drogą mailową na adres: [email protected]

Następnie zbierze się kapituła złożona z 11 osób, która przeanalizuje osiągnięcia poszczególnych kandydatów i wskaże swoich faworytów. Wygrają ci, którzy w danej kategorii zdobędą najwięcej głosów. Zwycięzców poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się 1 marca w hotelu Drob w Urszulinie.

Szereg zakazów nad Jeziorem Białym! Co zmieni się od najbliższego sezonu w Okunince? [SPRAWDŹ]

TWA
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe