Talenty już po raz 10!

  • 31.01.2019, 07:49
  • juna
Talenty już po raz 10!
Od dawna wiadomo, że utalentowanych uczniów w naszym regionie nie brakuje. Już w czwartek, 31 stycznia, zaprezentują swoje talenty artystyczne na scenie Chełmskiego Domu Kultury. O godz. 10 rozpocznie się tam jubileuszowa, X edycja konkursu "Mam talent u Czarniecczyków".

Zaprezentuje się rekordowa liczba finalistów – widzowie zobaczą aż 30 występów. Swoje pięć minut na scenie będą mieli nie tylko soliści, ale też duety czy zespoły. Łącznie 46 osób z 19 szkół. Podzielą się z publicznością swoimi różnymi talentami: kabaretowymi, tanecznymi, wokalnymi czy instrumentalnymi. Występy utalentowanych uczniów oceni siedmioosobowe jury. Z pewnością będzie co oglądać i czego posłuchać.

Bezpłatne wejściówki na wydarzenie można odebrać w sekretariacie I LO w Chełmie. Jednak chętni na oglądanie jubileuszowego "Mam talent u Czarniecczyków", powinni się spieszyć. Dowiedzieliśmy się, że ponad 300 wejściówek już się rozeszło, a sala ChDK mieści nieco ponad 500 osób.

Organizatorami wydarzenia są I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie oraz Chełmski Dom Kultury. Konkurs objęty jest patronatem honorowym prezydenta Chełma Jakuba Banaszka, a Super Tydzień Chełmski i Radio Bon Ton są jednymi z patronów medialnych. W przyszłym numerze znajdziecie u nas relację i zdjęcia z X edycji "Mam talent u Czarniecczyków".

Nowa płyta chełmskiego muzyka. Którego? [SPRAWDŹ]

 

juna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe