Zwierzęta w kinie

  • 28.01.2019, 10:30
  • AN
Zwierzęta w kinie
31 stycznia kolejne spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego Rewers. Do obejrzenia film Zwierzęta w reż. Grega Zglińskiego. Po seansie spotkanie z reżyserem.

Zgliński w latach 1978–1992 mieszkał w Szwajcarii. W 1992 wrócił do Polski. Studiował w Australii i Szwajcarii. W 1996 uzyskał absolutorium pod opieką artystyczną Krzysztofa Kieślowskiego na wydziale reżyserii filmowej w PWSFTViT w Łodzi. Od 1996 kieruje firmą produkcyjną "Far Beyond Film". Znany z doskonałego "Wymyku" Greg Zgliński serwuje widzom schizofreniczną jazdę bez trzymanki utrzymaną w stylu filmów Davida Lyncha i Romana Polańskiego. Zwierzęta to polsko-austriacko-szwajcarska koprodukcja czerpiąca z bogatego skarbca puzzle films, czyli filmowych zagadek, które za pomocą ciekawych rozwiązań zmuszają widza do nieustannego aktualizowania wiedzy o bohaterach i zamieszkiwanym przez nich świecie.

AN
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe