Kiedy Twój związek nie ma szans?

  • 11.01.2019, 10:39
  • ---
Kiedy Twój związek nie ma szans?

Są momenty, kiedy masz dosyć, bo mimo starań, Wam nie wychodzi. Zastanówcie się dlaczego? Może na Waszej drodze stoją jakieś poważne przeszkody. Kiedy związek nie wróży przyszłości?

  1. Gdy zrodził się tylko z pożądania. Życie to nie film erotyczny czy książka, miłość to nie bajka i nie polega tylko na namiętności.
  2. Gdy brakuje w nim pożądania. Bez więzi fizycznej trudno o prawdziwą miłość. W takich związkach często też dochodzi do zdrady, bo partnerzy są sobą znudzeni.
  3. Gdy ogranicza Was czas. Romans podczas wakacji może się szybko skończyć. Czy warto obiecywać sobie po takim związku zbyt wiele?
  4. Gdy dzieli Was zbyt wiele kilometrów. Miłość na odległość jest trudna. Spotkania od czasu do czasu, rozmowy przez komunikatory i całuski w SMS-ach to trochę za mało, by związek przetrwał trudne chwile.
  5. Gdy większość Twoich bliskich nie popiera tego związku. Kiedy jednak cała Twoja rodzina i przyjaciele odrzucają osobę, w której się zakochałeś, mogą mieć ku temu poważny powód.
  6. Gdy któreś z Was się waha i nie jest pewne swojego uczucia. Obydwoje wtedy gubicie się w uczuciach i popełniacie błędy. Czasami niewybaczalne...
  7. Kiedy źle się dobierzecie. Może macie zupełnie inne temperamenty. On jest ogniem, a ty wodą lub na odwrót. Ty chcesz zaznać w życiu odrobinę szaleństwa, a on liczy na spokojne ustatkowane życie.
---

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe