Ślady naszych śladów

  • 08.01.2019, 13:44
  • AN
Ślady naszych śladów
To tytuł wystawy, jaka od 11 stycznia gościć będzie w Galerii Atelier Ryszarda Karczmarskiego. Autorem fotografii jest Marcin Sudziński.

Wernisaż i spotkanie autorskie odbędzie się 11 stycznia. Początek o godz. 18. Wystawa czynna będzie do 7 lutego. Jej kuratorem jest Ryszard Karczmarski.

Marcin Sudziński to animator kultury, kulturoznawca i fotograf. W latach 2009-2015 pracował w Ośrodku "Brama Grodzka-Teatr NN" w Lublinie, gdzie prowadził pracownię fotografii. W 2015 r. wyczyścił blisko trzy tysiące szklanych negatywów z kolekcji "Twarze nieistniejącego miasta" będących w depozycie Bramy Grodzkiej. W latach 2013 i 2015 współpracował przy produkcjach filmowych "Twarze nieistniejącego miasta" i "Zawód fotograf" w reżyserii Nataszy Ziółkowskiej-Kurczuk, wcielając się w rolę fotografa i narratora. Wykładał fotografię (UMCS i KUL w Lublinie). Uczy w Lubelskiej Szkole Fotografii, prowadzi plenery i warsztaty fotograficzne. Od 2016 r. pracuje w Centrum Kultury w Lublinie, tworząc tam pracownię klasycznej fotografii.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe