Dyrektor Chadeku rusza do ratusza

  • 07.01.2019, 09:12
  • AN
Dyrektor Chadeku rusza do ratusza
Wszystko wskazuje na to, że Małgorzata Paździor-Król, dyrektor Chełmskiego Domu Kultury wkrótce odejdzie z Chadeku. Podobno ma zostać dyrektorem jednego z departamentów urzędu miasta.

Prezydent Jakub Banaszek zapowiadał, że do końca lutego zamierza zmienić strukturę organizacyjną urzędu. W ramach reorganizacji w magistracie miałoby powstać kilka departamentów, skupiających wcześniejsze wydziały. Pod jeden z departamentów miałyby podlegać dwie ważne dziedziny życia naszego miasta: kultura i promocja. Obecnie są to dwa oddzielne wydziały. Pierwszym - kultury, turystyki i sportu kieruje teraz Elżbieta Bajkiewicz-Kaliszczuk, drugim - rozwoju, promocji i współpracy z zagranicą zarządza Marcin Grel.

Od jakiegoś czasu mówi się, że szefową nowego departamentu ma zostać dyrektorka Chadeku Małgorzata Paździor-Król. Chce ponoć "zabrać ze sobą" do urzędu Przemysława Białasza, specjalistę od multimediów i Bartłomieja Kazimierczaka, specjalistę od organizacji imprez. 

Prezydent Chełma był w ubiegłym tygodniu nieuchwytny, więc nie udało się nam dopytać, czy informacja o awansie Paździor-Król to już pewniak. Ona nie chciała jeszcze wypowiadać się na ten temat. Stwierdziła jedynie, że "na razie stara się, jak najlepiej pracować na rzecz miasta w Chełmskim Domu Kultury".

Na temat nowego dyrektora Chadeku na razie mówi się niewiele. Padają różne nazwiska osób związanych z placówką, zarówno teraz, jak i w przeszłości.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
bez układów
bez układów 29.11.2019, 21:04
nic nie piszcie wszystkie komentarze nt pani dyrektor i jej znanych prze cały Chełm naruszeń są usuwane, może pani była pani prezydent Chełma, kryła wtedy , kryje i teraz :(
sksks
sksks 07.01.2019, 17:52
LUX :)

Pozostałe