Zamach na miejskiego sylwestra?

  • 07.01.2019, 08:23
  • (apm)
Zamach na miejskiego sylwestra? zdjęcie poglądowe
Potworny smród ulatniającego się gazu, powodujący bóle głowy i mdłości, poczuli mieszkańcy kamienic przy placu Łuczkowskiego w poniedziałek po południu. Konieczna była ewakuacja pracowników redakcji Super Tygodnia i Radia Bon Ton. Wybuchła panika.

W poniedziałkowe popołudnie 31 grudnia na placu Łuczkowskiego ekipa montowała urządzenia na wielką miejską imprezę sylwestrową. Z okien redakcji Super Tygodnia Chełmskiego i Radia Bon Ton widać było krzątających się dookoła ludzi.

W pewnym momencie zapach gazu wypełnił całą kamienicę.

- Mieliśmy wrażenie, że gaz wydostaje się z kratek wentylacyjnych – mówi Wanda Jaroszczuk, redaktor naczelna Super Tygodnia. – Przestraszyliśmy się, że gaz ulatnia się z instalacji gazowej u nas, albo u sąsiadki. Natychmiast zadzwoniliśmy po pogotowie gazowe.

Pracownicy obu redakcji przerwali pracę i wyszli na zewnątrz budynku. Dwóch panów "uzbrojonych" w mierniki sprawdziło cały budynek. Nic nie wykryli. Stwierdzili, że gaz nigdzie się nie ulatnia. W międzyczasie okazało się, że przykry zapach poczuli także mieszkańcy innych kamienic stojących przy placu. Śmierdziało nie tylko w budynkach, ale także na zewnątrz.

- Zaraz dojdzie do tragedii – straszył jeden z zaniepokojonych mężczyzn. – To dopiero będzie wybuchowy sylwester! – ironizowali przechodnie, widząc poruszenie przy placu.

- Nie mogliśmy zlekceważyć tego niepokojącego sygnału – dodaje naczelna gazety. – Tym bardziej że za kilka godzin - tuż obok - miała się rozpocząć masowa impreza.

 

Szczegóły w najnowszym wydaniu Super Tygodnia Chełmskiego

(apm)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciekawski
Ciekawski 07.01.2019, 14:22
Autor artykułu napisał tłustym drukiem, że wybuchła panika. Chciałem zapytać czy spanikowali pracownicy Super Tygodnia, czy Radia Bon Ton? ;)

Pozostałe