Miasto na Facebooku

  • 05.01.2019, 13:49
  • AN
Miasto na Facebooku
Prezydent Jakub Banaszek zdecydował o reaktywacji fanpage`a Urzędu Miasta na Facebooku. Ruszyła także strona Praca Chełm, z której mieszkańcy mają się dowiadywać m.in. o wakatach w urzędzie i spółkach miejskich.

Aby dowiedzieć się, co ciekawego słychać w Chełmie, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Facebooka Miasto Chełm. Są tam zapowiedzi imprez, relacje, a także bieżące działania samorządu. Poprzednie władze miasta nieszczególnie korzystały z tej formy promocji. Ostatni wpis na profilu z poprzedniej kadencji pochodzi z maja 2018 roku.

Praca Chełm to nowy fanpage, który promuje oferty pracy. Pierwsza już została opublikowana i dotyczy wolnego miejsca na stanowisku prezesa Miejskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych w Chełmie. Choć strona powstała kilka dni temu, zdążyło ją już polubić ponad 1400 internautów. 

Miejscowości z gminy Chełm zostaną przyłączone do miasta? [SPRAWDŹ]

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe