Jaka szminka, taka kobieta

  • 16.12.2018, 09:46
  • ---
Jaka szminka, taka kobieta

Okazuje się, że kobiety dobierają kolor szminki, nie tylko kierując się modą. Ponoć dużą rolę odgrywa w tym przypadku... charakter. A jeśli w ogóle nie malują ust?

 

Czerwone

Kobiety lubiące ten kolor szminek, są bardzo pewne siebie. Żyją pełnią życia i bezkompromisowo dążą do celu. Często to one wybierają partnerów i dużo od nich wymagają.

 

Różowe

Panie o tym odcieniu ust są świadome swojego uroku. Lubią kokietować mężczyzn. Chcą być zdobywane i adorowane. Potrafią same o siebie zadbać. Lubią też kokietować mężczyzn.

 

Bordowe

Gdy kobieta maluje się tym kolorem pomadki, to oznacza, że jest wyjątkowo silna psychicznie, bezkompromisowa i nieustępliwa. Panie z tym kolorem na ustach są bardzo wyważone i opanowane. Potrafią dosadnie coś skomentować i wprost wyrazić swoje niezadowolenie.

 

Fioletowe lub granatowe

Takie odcienie nakładają na usta tylko kobiety odważne i nieco szalone. Lubią prowokować, nawet jeśli niezbyt dobrze wyglądają. Przebojowo brną przez świat, nic ich nie zatrzyma.

 

Bezbarwne

Nakładają zwykle osoby spokojne, ustatkowane, wystrzegające się nadmiernych emocji. Mogą być uznawana za nudne, ale to tylko pozory. Nie skrywają się pod jaskrawymi kolorami, bo i tak wiedzą, że mądre osoby je docenią. Mogą zaskoczyć w łóżku.

---

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe