Audiobook już niebawem!

  • 12.12.2018, 09:58 (aktualizacja 12.12.2018, 10:01)
  • AN
Audiobook już niebawem!
Niedawno wydał swoją pierwszą debiutancką książkę "Siłownia charakteru – wytrenuj swój sukces", obecnie z pomocą Łukasza Żebrowskiego i studia sQuat pracuje nad audiobookiem. Nie każdy lubi czytać książki, więc może ktoś będzie wolał słuchać?

Radosław Bierzanowski jest trenerem personalnym i utytułowanym zapaśnikiem. Niedawno wydał swoją pierwszą debiutancką książkę, która w ciągu 2 miesięcy sprzedała się w ponad 500 egzemplarzach. Autor postanowił wydać też audiobooka.

- Większość z nas jest dziś bardzo zapracowana i zmęczona codziennymi obowiązkami. W dodatku nie wszyscy lubią czytać, a brak czasu nie pozwala wziąć książki do ręki i zrelaksować się. Dlatego właśnie chcę wydać audiobooka, którego będzie można słuchać, kiedy się chce, np. podczas jazdy samochodem do pracy - tłumaczy.

Jest to pierwsza na świecie książka poświęcona rozwojowi osobistemu młodzieży, ich rodziców i ludzi dorosłych, zbudowana na fundamencie duchowym. Autor odkrywa w niej nieopisane dotąd mięśnie charakteru - tajniki i sekrety, jak stać się bardziej pewnym siebie i - co najważniejsze - jak pokonać wewnętrzny strach, który zazwyczaj nas blokuje. Autor podkreśla, że każdy dziś może osiągnąć swój osobisty sukces, bo nawet wstanie 5 minut wcześniej z łóżka, jest sukcesem.

Pewność siebie zależy bezpośrednio od umysłu – samokontroli myśli, emocji, nawyków i siły charakteru. Radek w swojej książce podkreśla, że najważniejszym aspektem, by coś osiągnąć, jest ciężka praca, silna wola, serce do działania i pragnienie napędzane wyższym celem – spełnienie marzeń.

- Tylko na takim fundamencie można budować silną pewność siebie. Książka ta pokazuje, jak w prosty sposób zmienić swoje nawyki i wytrenować mięśnie charakteru. Czego się nauczysz i co możesz osiągnąć, ćwicząc w Siłowni Charakteru? Stworzysz nową osobowość, zapanujesz nad emocjami, koniec z autodestrukcyjnymi myślami, emocjami i nawykami, nabędziesz motywacji i determinacji do robienia więcej i odkryjesz potężną pewność siebie - przekonuje autor.

Książkę można kupić na stronie internetowej www.radekbierzanowski.pl, a audiobook dostępny będzie już niebawem. Książka kosztuje 39 zł, ale poniżej kod rabatowy do zakupu jej w niższej cenie: kod rabatowy SUPER.TYDZIEŃ_SIŁOWNIA

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe