Dorohusk: Mikołajki w duchu bojowym

  • 7.12.2018, 12:14
  • MP
Dorohusk: Mikołajki w duchu bojowym
Stowarzyszenie Clipeus Arma już po raz czwarty organizuje Mikołajkowe Seminarium Sztuk i Systemów Walk. Jak co roku szkolenie bojowe będzie połączone z akcją charytatywną. Patronat nad wydarzeniem objęły redakcje Super Tygodnia Chełmskiego i Radia Bon Ton.

- Uczestnicy naszego seminarium poznają sposoby radzenia sobie z zagrożeniem - wyjaśnia Adam Derkacz, jeden z organizatorów i instruktor krav maga. - Obejmie ono naukę walki wręcz, połączenie technik ataku i obrony, ochronę przed uzbrojonym napastnikiem, jego obezwładnienie, neutralizację oraz bezpieczną ucieczkę. Wszystkich tych metod interwencji będą uczyć doświadczeni instruktorzy.

Osoby chcące wziąć udział w seminarium mikołajkowym, mogą zabrać ze sobą sprzęt treningowy, czyli rękawice bokserskie, rękawice do MMA, a także ochraniacze. Będzie można skorzystać również z przedmiotów do ćwiczeń przygotowanych przez organizatorów. Wpisowym na to wydarzenie jest paczka żywnościowa, ponieważ szkolenie ma również wymiar dobroczynny.

- W paczce mogą znaleźć się nie tylko produkty spożywcze, ale także zabawki oraz środki czystości - dodaje Adam Derkacz. - Wszystko to przekażemy najbardziej potrzebującym rodzinom z gminy Dorohusk.

IV Mikołajkowe Seminarium Sztuk i Systemów Walk odbędzie się 8 grudnia o godz. 16 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Dorohusku przy ul. Niepodległości 49. Więcej informacji i zapisy na wydarzenie pod nr tel 518 118 977, a także mailowo [email protected]

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły redakcje Super Tygodnia Chełmskiego i Radia Bon Ton.

MP
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe