Krasnystaw: Wzorowa postawa Krystiana

  • 6.12.2018, 09:56
  • MP
Krasnystaw: Wzorowa postawa Krystiana
Podziękowania i gratulacje z rąk krasnostawskich policjantów otrzymał za obywatelską postawę pan Krystian. 18 listopada przyczynił się do zatrzymania nietrzeźwego kierowcy i być może uratował życie innych uczestników ruchu.

18 listopada tuż po godz. 19 niepokój pana Krystiana wzbudził opel, który jechał przed nim wężykiem w kierunku Chełma. Młody mężczyzna pojechał za nim. Poinformował też policję, że kierowca tego auta może być nietrzeźwy. Opel zatrzymał się nagle przy sygnalizacji świetlnej, a jego właściciel wysiadł i po prostu sobie poszedł. Nie zdołał jednak daleko uciec. Mundurowi zatrzymali 27-latka z gminy Nielisz. Czuć było od niego alkohol, ale odmówił badania alkomatem i nie przyznawał się do prowadzenia pojazdu. Próbował również pozbyć się kluczyków.

We wtorek pan Krystian odebrał z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Krasnymstawie mł. insp. Wioletty Pawluk gratulacje i podziękowania za wzorową postawę. O losie 27-latka z gminy Nielisz zdecyduje natomiast sąd. Grozi mu pozbawienie wolności, zakaz prowadzenia pojazdów, grzywna oraz wysoka nawiązka na fundusz pokrzywdzonym w wypadkach.


Najczęściej czytane:

Uratowała życie nieznajomemu [ZOBACZ]

MP
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Brawo ja
Brawo ja 8.12.2018, 08:48
Twarz spoleczniaka, niedlugo i rodzina bedzie patrzec gdzie on jest i czy nie widzi ?

Pozostałe