Lodowisko już działa

  • 4.12.2018, 14:21
  • AN
Lodowisko już działa
Dobra wiadomość dla amatorów zimowych sportów. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chełmie zaprasza mieszkańców na łyżwy. Lodowisko rozpoczęło działalność 1 grudnia.

W tym sezonie obiekt przy ul. Sienkiewicza będzie otwarty w godz. od 8 do 19, czyli tak jak przed rokiem. Lodowisko ma wymiary 20 m x 40 m i jest dzierżawione od prywatnej firmy, która również zajmuje się jego serwisowaniem. Firma wyłoniona została w przetargu, który ośrodek sportu ogłosił już na przełomie września i października, dzięki czemu oferta jest zdecydowanie atrakcyjniejsza niż przed rokiem.

- W tym sezonie za trzy miesiące zapłacimy 95 tys. zł, w roku ubiegłym płaciliśmy 120 tys. zł, czyli nieco więcej - wyjaśnia Krzysztof Białowicz, dyrektor MOSiR w Chełmie.

Zgodnie z umową lodowisko ma być czynne do końca lutego, z możliwością przedłużenia tego terminu.

 Kolejna dobra wiadomość jest taka, że cennik za korzystanie z lodowiska nie został zmieniony. Bilet normalny za godzinę jazdy kosztuje 6 zł, zaś ulgowy – 4 zł. Za wypożyczenie łyżew i bilet normalny trzeba zapłacić 9 zł, za pakiet: wypożyczenie i bilet ulgowy - 7 zł. Za korzystanie z boiska będą płacić też uczniowie, którzy jeżdżą na łyżwach na lekcjach WF. Cena dla chełmskich szkół wynosi 2 zł za godzinę, dla uczniów spoza miasta - 3 zł za godzinę. MOSiR honoruje także ulgi dla posiadaczy Chełmskiej Karty 3 PLUS". Osoby z kartą dużej rodziny płacą połowę.

AN
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe