Wygrywasz? Otrzymasz wsparcie!

  • 4.12.2018, 09:34
  • AN
Wygrywasz? Otrzymasz wsparcie! zdjęcie poglądowe
Do końca roku ratusz przyjmuje wnioski o stypendia sportowe na 2019 rok. Są one przyznawane za wybitne osiągnięcia w rywalizacji sportowej na wyższym szczeblu.

Stypendia przyznawane są na podstawie Uchwały Rady Miasta Chełm. Określa ona zasady i tryb przyznawania oraz pozbawiania stypendium, a także, jakie wyniki sportowe brane są pod uwagę przy udzielaniu stypendium. Stypendia przyznawane są za osiągnięcia sportowe w 2018 roku. Mogą otrzymać je zawodnicy, którzy zdobyli wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym.

Wnioski o stypendium, które stanowią załącznik do uchwały, może składać zawodnik lub klub sportowy, którego jest on członkiem, ponadto rodzic lub prawny opiekun – jeżeli sportowiec jest niepełnoletni. O stypendium mogą ubiegać się zawodnicy: zrzeszeni w klubach sportowych działających na terenie miasta Chełm, uprawiający dyscyplinę olimpijską lub paraolimpijską, posiadający licencję odpowiedniego związku sportowego.

Wnioski należy składać wraz z wymaganymi załącznikami do Biura Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Chełm lub drogą pocztową do 30 grudnia na adres urzędu. O zachowaniu terminu decyduje data wpływu do Biura Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Chełm lub data stempla pocztowego, w przypadku wysłania wniosku pocztą. Wzór wniosku o przyznanie stypendium dostępny jest również na stronie internetowej: www.chelm.pl lub w wydziale kultury, sportu i turystyki w pok. 17A (tel. 82 565 01 58).

AN
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe