Gm. Włodawa: Przeczesywali obóz, szuka ich policja

  • 29.11.2018, 14:59
  • TWA
Gm. Włodawa: Przeczesywali obóz, szuka ich policja
Kilku mężczyzn przy użyciu wykrywacza metali przeszukiwało teren byłego Obozu Zagłady w Sobiborze. Prawdopodobnie mieli nadzieję, że natkną się na cenne przedmioty. Będą mieli jednak kłopoty, bo taka działalność jest zabroniona.

12 listopada pracownik ochrony dostrzegł kilku mężczyzn na terenie byłego obozu w Sobiborze. Wzbudzili jego uwagę, bo wyposażeni byli w wykrywacze metalu. Ochroniarz wyszedł, aby zwrócić im uwagę, że łamią prawo. Mężczyźni na jego widok zaprzestali poszukiwań, wsiedli w pośpiechu do samochodu i odjechali. Pracownik ochrony opowiedział o zdarzeniu dyrektorowi muzeum, a ten złożył zawiadomienie na policję. Na szczęście udało im się ustalić numery rejestracyjne pojazdu, na podstawie których funkcjonariusze wytypowali ewentualnego właściciela samochodu. Auto należy prawdopodobnie do mieszkańca Świdnika. On i jego kompani są teraz poszukiwani przez włodawskich policjantów.


Najczęściej czytane:

Gorzki smak niepodległości [ZOBACZ]

TWA
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
piotr
piotr 29.11.2018, 22:29
dobrzy goscie tak nalezy robic
Kot
Kot 30.11.2018, 10:56
Co nalezy robic?
JustmeandGarrett
JustmeandGarrett 16.12.2018, 11:35
Narobić głupot, uciec i dać się złapać. Idealny plan na kolejną część Gangu Olsena.

Pozostałe