Ćwiczona pamięć nie rdzewieje

  • 27.11.2018, 12:06
  • artykuł sponsorowany
Ćwiczona pamięć nie rdzewieje
Kurs technik zapamiętywania u autora poradnika? Tak, i to w Chełmie.

Już Pismo Święte (Księga Koheleta) zauważa, że „zbyt wiele nauki prowadzi do przemęczenia”. Dziś uczniowie mają stanowczo zbyt wiele nauki. Ilość informacji, które powinni zapamiętać, przytłacza i męczy. Dlatego warto poznać kilka metod szybszego i bardziej trwałego przyswajania wiedzy.

Jeżeli nie liczyć wkuwania, to ile jest wszystkich sposobów zapamiętywania? Co najmniej kilkanaście. Dziś wszystkie podręczniki psychologii zachwalają mnemotechniki jako skuteczne narzędzie zapamiętywania. Oprócz całej grupy mnemotechnik, istnieją ważne w przyswajaniu wiedzy techniki elaboracji. Niestety nie uczą tego nasze szkoły.

Właśnie wiedzę o technikach elaboracji oraz mnemotechnikach można zdobyć na kursie w firmie Memolink. Nie tylko wiedzę. 24 godziny zajęć pozwoli nam także na zdobycie umiejętności posługiwania się bardzo skutecznymi metodami szybkiego zapamiętywania.

Zajęcia prowadzi Tomasz Siechniewicz, autor poradnika „Sorry, memory? Poznaj najlepsze metody zapamiętywania”.

Wejdź na stronę www.memolink.pl

artykuł sponsorowany
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe