Waśniewski nie doczekał remontu

  • 23.11.2018, 07:49
  • AN
Waśniewski nie doczekał remontu zdjęcie poglądowe
Nie udało się przez cały rok wyłonić wykonawcy, który zająłby się modernizacją ulicy Waśniewskiego. Wszystko wskazywało na to, że po latach zabiegów i interwencji mieszkańców wreszcie ulica zostanie odmieniona. Niestety, w tym roku to się nie uda.

O tym, w jakim stanie jest ulica Waśniewskiego, pisaliśmy wielokrotnie. Jezdnia dziurawa jak sito, marny chodnik i jeszcze gorsze oświetlenie. Temat powracał co roku jak bumerang i jakoś nie doczekał się rozwiązania.

- Aż żal patrzeć, co stało się z ulicą położoną w centrum miasta! Chodnik zniszczony, w niektórych miejscach zastawiony autami tak, że nie ma jak przejść, a ulica jest bardzo ruchliwa. Czy miastu nie jest wstyd za ulicę Waśniewskiego? - mówiła w jednym z wcześniejszych artykułów mieszkanka Chełma. - Remontowane są drogi położone dalej od centrum, a na tę nie ma pieniędzy.

Wreszcie i na ul. Waśniewskiego fundusze się znalazły. I to niemałe. Ratusz planował  wydać na modernizację tej ulicy 300 tys. zł. Dokumentacja jest gotowa, pieniądze były zapisane w budżecie, ale nie ma wykonawcy.

- Kilka razy ogłaszaliśmy przetarg, ale nikt się nie zgłosił - tłumaczy Krzysztof Tomasik, dyrektor Zarządu Dróg Miejskich. - Zadanie to nie zostanie zrealizowane w tym roku. Jeśli chodzi o przyszły rok, to nie mam wiedzy, czy zostało wpisane do projektu budżetu.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Chelmianin
Chelmianin 26.11.2018, 09:14
No wlasnie, wstyd żeby ulica w cwntrum miasta tak wyglądała. I tyle ludzi nią chodzi , urzednicy z UM również ....

Pozostałe