Utalentowani niepełnosprawni

  • 21.11.2018, 23:21
  • AN
Utalentowani niepełnosprawni
Stowarzyszenie "Zbyszko" organizuje Przegląd Amatorskich Teatrów Osób z Niepełnosprawnością. Wydarzenie odbędzie się w Chełmskiej Bibliotece Publicznej pod naszym patronatem.

W programie "Teatru ze Zbyszkiem" siedem spektakli, wszystkie w wykonaniu grup teatralnych osób niepełnosprawnych. Zespoły będą rywalizować o nagrodę dyrektora Chełmskiej Biblioteki Publicznej.

Przegląd rozpocznie się o godz. 11. Podczas pierwszej edycji imprezy zobaczymy następujące przedstawienia: "Niepodległa" i "Dance party" w wykonaniu ŚDS w Chełmie, "Oaza" w wykonaniu zespołu teatralnego "I o co chodzi?" z WTZ w Sawinie, "W starym kinie" w wykonaniu WTZ z Wojsławic, "Kłopoty króla Waldemara" w wykonaniu zespołu teatralnego "Trema" Stowarzyszenia Osób z Niepełnosprawnością i ich Przyjaciół "Zbyszko", "Awantura w kuchni" w wykonaniu zespołu teatralnego "Prometeusz" z WTZ pod tą samą nazwą i "Cytrynkowa familiada" w wykonaniu kabaretu "Pod cytrynką" z Dorohuska.

Organizatorzy liczą na to, że impreza będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem i zainauguruje warsztaty teatralne dla niepełnosprawnych, które zaowocują nowymi spektaklami podczas przyszłorocznej edycji przeglądu.

Projekt wspierają finansowo Urząd Miasta Chełm i Urząd Marszałkowski w Lublinie.

AN
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe