Wójtowie i radni będą ślubowali

  • 20.11.2018, 23:22
  • DBEZ
Wójtowie i radni będą ślubowali
Od wtorku do piątku zaprzysiężone zostaną wszystkie rady gmin w powiecie chełmskim. Znamy już kalendarz sesji ustalony przez komisarza wyborczego. Będzie je można na żywo oglądać w internecie.

W powiecie chełmskim jest czworo nowych wójtów.

  • W Kamieniu wójtem został Dariusz Stocki. Władzę obejmie na sesji zwołanej na 20 listopada na godz. 9.
  • Wójt  Leśniowic Joanna Jabłońska zaprzysiężona zostanie 22 listopada. Sesja nowej rady rozpocznie się o godz. 10.
  • Zaprzysiężenie wójt Wierzbicy Bożeny Deniszczuk odbędzie się 23 listopada o godz. 11.
  • W gminie Dubienka wójtem będzie Krystyna Deniusz-Rosiak. Jej ślubowanie odbędzie również 23 listopada o godz. godz. 13.

Poza tym we wtorek 20 listopada na terenie powiatu chełmskiego odbędą się jeszcze trzy sesje - o godz. 9 w Rejowcu Fabrycznym, o godz. 10 w gminach Chełm i Dorohusk.

W środę 21 listopada o godz. 9 odbędzie się pierwsza sesja Rady Gminy Żmudź.

W czwartek 22 listopada o godz. 10 obradować również będą radni Wojsławic, Siedliszcza, Sawina oraz o godz. 13 - Rudy-Huty.

W piątek 23 listopada o godz. 11 będą też sesje Rady Miejskiej w Rejowcu i Rady Gminy Białopole. Tego dnia o godz. 14 odbędzie się również pierwsze spotkanie Rady Miasta Rejowiec Fabryczny.

DBEZ

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe