Pow. włodawski: Śmierć licealistki będzie umorzona

  • 20.11.2018, 10:34
  • TWA
Pow. włodawski: Śmierć licealistki będzie umorzona
Sekcja zwłok nie wykazała, aby 17-letnia uczennica Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie miała jakiekolwiek problemy zdrowotne, przez które odebrała sobie życie. Do jej śmierci nie przyczyniły się również osoby trzecie. Sprawa zostanie wkrótce umorzona.

Do tragedii doszło pod koniec września. Dziewczyna wyszła z domu w niedzielę około godziny 22 i ślad po niej zaginął. Rodzina najpierw na własną rękę rozpoczęła jej poszukiwania, ale były bezskuteczne. Następnego dnia, gdy okazało się, że 17-latka nie dotarła również do szkoły, jej zaginięcie zgłoszono na policję. Rozpoczęły się poszukiwania. Jej ciało znaleziono w jednym z pustostanów na terenie Włodawy. Ponieważ podejrzewano, że dziewczyna popełniła samobójstwo, funkcjonariusze nie zdradzali szczegółów.

Zlecono przeprowadzenie sekcji zwłok. Ciało młodej kobiety przewieziono do zakładu medycyny sądowej w Lublinie. Prokurator również nie chciał rozmawiać o tym dramatycznym zdarzeniu. Sekcja zwłok wykluczyła kłopoty zdrowotne oraz to, że do śmierci 17-latki ktoś się przyczynił.

TWA

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe