Seniorzy zaprezentowali swoje talenty

  • 17.11.2018, 11:49
  • AN
Seniorzy zaprezentowali swoje talenty
W Chełmskim Domu Kultury odbył się XIX Jesienny Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów. O miano najlepszych rywalizowało dziewiętnastu wykonawców z Chełma i okolic.

Wydarzenie zorganizował Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie oraz Polski Związek Emerytów i Inwalidów oddział okręgowy w Lublinie.

Finał tegorocznego przeglądu odbędzie się 17 listopada w Dęblinie. Chełm i powiat chełmski reprezentować będą: Lucjan Nadzieja z klubu seniora Mimoza przy ChDK, Irena Bąk z klubu seniora Jagoda, która jest także członkiem klubu Mimoza, duet Halina Maśluch i Maria Kociuba z Liszna oraz zespół śpiewaczy Radość z Liszna.

Lucjan Nadzieja wykona w Dęblinie utwór Pobór na dziewczęta, Irena Bąk - Powrót z wojny, w wykonaniu duetu jury usłyszy Oj, stary ja se, stary, a w wykonaniu zespołu z Liszna - Używaj dziewczyno.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe