Wiedeńskie tradycje w ChDK

  • 16.11.2018, 11:23 (aktualizacja 19.11.2018 14:25)
  • AN
Wiedeńskie tradycje w ChDK
18 listopada Chełmski Dom Kultury zaprasza na koncert wiedeński, który programowo ma nawiązywać do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów odbywających się w Wiedniu.

Podczas gali usłyszymy obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Obsadę koncertu tworzy międzynarodowy zespół, w skład którego wchodzą wybitni śpiewacy i instrumentaliści,  koncertujący na deskach polskich i międzynarodowych oper oraz filharmonii. Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca Johanna Straussa. Nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek: "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in. walc "Nad pięknym modrym Dunajem", arię Barinkaya "Wielka sława to żart", duet wszech czasów "Usta milczą, dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch-Tratsch".

Bilety w cenie 75 zł.

AN
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe