Bajka do zjedzenia

  • 16.11.2018, 15:31 (aktualizacja 19.11.2018 14:27)
  • AN
Bajka do zjedzenia
"Szewczyk Dratewka, czyli bajka do zjedzenia" to propozycja teatralna już dla 4-latków. Na przedstawienie w wykonaniu aktorów Teatru im. H. CH. Andersena z Lublina zaprasza Chełmski Dom Kultury.

"Szewczyk Dratewka, czyli bajka do zjedzenia" to autorski projekt Wioletty Tomicy, Gabrieli Jaskuły oraz Bogusława Byrskiego – aktorów Teatru Andersena. Doskonale znana historia dzielnego Szewczyka Dratewki zostaje opowiedziana w kuchennej scenerii przy użyciu kuchennych sprzętów, w towarzystwie smaków i zapachów. Wszystkie postacie i cały baśniowy świat kreowany jest na oczach dzieci, a w czasie trwania opowieści z warzyw gotowana jest zupa.

- W czasach, gdy smartfon i fast food są codziennością, naszym spektaklem próbujemy przekierować uwagę dzieci i ich opiekunów na kreatywne zabawy i zdrowe odżywianie - mówi Wioletta Tomica, aktorka i jeden z twórców przedstawienia.

Spektakl ma na celu rozbudzić wyobraźnię i pokazać, jak przyjemnie bawić się w teatr, używając prostych domowych przedmiotów. Adresowany jest do dzieci w wieku od 4 do 7 lat.

Ilość miejsc na spektakl jest ograniczona, ponieważ miejsca dla widowni będą znajdowały się na scenie.

Przedstawienie grane będzie w Chełmie dwa razy 17 listopada o godz. 15 i 17. Bilety w cenie 20 zł.

AN
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe