Jesień z SDM

  • 16.11.2018, 09:18
  • AN
Jesień z SDM
To już tradycja. Koniec roku to w Chadeku koncert Starego Dobrego Małżeństwa. Choć zespół często gości w Chełmie, wciąż jest zapotrzebowanie na jego koncerty. Najbliższy już 16 listopada.

Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu, dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego, charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.

Na wydarzenie jak zawsze zaprasza Chełmski Dom Kultury. Bilety w cenie od 45 zł.

Inne wydarzenia: Szalom Chełm w DeCaffencji

AN
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe