0 Rh- na wagę złota

  • 15.11.2018, 15:33
  • MP
0 Rh- na wagę złota
Chełmski Oddział Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa pilnie poszukuje krwi dla dwóch pacjentów.

- Bardzo potrzebna jest krew grupy 0 Rh-, a w banku krwi jest jej bardzo mało - apeluje Tomasz Jankowski, kierownik chełmskiego oddziału RCKiK. - W chełmskim szpitalu przebywają obecnie dwie osoby, które czekają na krew właśnie tej grupy. Zapraszamy więc osoby posiadające krew 0 Rh-, ale także innych grup, ponieważ każda będzie wymieniana na tę właściwą dla potrzebujących.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Chełmie znajduje się przy ul. Szpitalnej i przyjmuje dawców w godzinach 7.30 - 12.30. Żeby oddać krew, należy być zdrowym, wypoczętym i po lekkim posiłku. Do rejestracji niezbędny będzie dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.

MP
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Sylwia
Sylwia 16.11.2018, 12:23
Witam mam taką grupę krwi gdzie można oodac jestem z Hrubieszowa
Super Tydzień Chełmski
Super Tydzień Chełmski 16.11.2018, 15:02
Najlepiej oddać bezpośrednio w chełmskim oddziale RCKiK przy ul. Szpitalnej

Pozostałe