Zostań Moto Mikołajem

  • 15.11.2018, 15:26 (aktualizacja 19.11.2018 14:27)
  • MP
Zostań Moto Mikołajem
Stowarzyszenie Motocyklistów Chełmskich Niedźwiedzie Wschodu zaprasza do udziału w kolejnej edycji Moto Mikołajów. Dwukołowce przejadą ulicami miasta w szczytnym celu.

Tegoroczna edycja Moto Mikołajów odbędzie się 8 grudnia.

- Przejedziemy motocyklami ulicami Chełma i odwiedzimy dzieci w miejskim szpitalu oraz Domu Małego Dziecka - mówi Katarzyna Wasilew, prezes Stowarzyszenia Motocyklistów Chełmskich Niedźwiedzie Wschodu. - Mile widziany jest także strój Mikołaja, dzięki któremu podkreślimy charakter naszego przedsięwzięcia. Liczymy na jak najwięcej motocyklistów.

W dzień wydarzenia zbiórka motocyklistów będzie miała miejsce na parkingu przy restauracji McDonald`s o godz. 11, gdzie uczestnicy będą częstować dzieci cukierkami. Stamtąd pojadą do szpitala i Domu Małego Dziecka, aby podopiecznym tych placówek wręczyć paczki z zabawkami, maskotkami, słodyczami i owocami.

Szczegółowe informacje na temat organizacji wydarzenia można uzyskać pod numerem telefonu 505 143 525 oraz mailowo [email protected]

MP
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe