Rejowiec Fabryczny: Kawiarenka Niepodległości

  • 11.11.2018, 00:07
  • MP
Rejowiec Fabryczny: Kawiarenka Niepodległości
W poniedziałek uczniowie Szkoły Podstawowej w Rejowcu Fabrycznym wspólnie śpiewali pieśni patriotyczne podczas spotkania pod nazwą Kawiarenka Niepodległości. Tego dnia w sali gimnastycznej nie tylko brzmiały piękne melodie, ale można było również spróbować ciast w narodowych barwach.

Tego dnia w murach szkoły rozbrzmiało wiele znanych pieśni patriotycznych, w tym: "O mój rozmarynie", "Wojenko..." oraz "Legiony". Uroczystości poprzedził charytatywny kiermasz ciast w biało-czerwonych barwach zorganizowanych przez samorząd szkolny pod opieką Agnieszki Gepner oraz burmistrza Stanisława Bodysa. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane w ramach projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej pod nazwą "Godność, wolność, niepodległość", nad którego realizacją czuwają nauczyciele placówki: Żanetta Kiermacz-ModrasMarek Pukas i Wojciech Modras.

To nie jedyny inicjatywa szkolnej społeczności przeprowadzona w ostatnich czasie w ramach tego projektu. Kilka dni wcześnie uczniowie Szkoły Podstawowej w Rejowcu Fabrycznym odwiedzili grupę przedszkolaków, przeprowadzając z nimi warsztaty poświęcone wykonaniu godła państwowego.

MP
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe