11 listopada Niepodległa

  • 10.11.2018, 21:03
  • AN
11 listopada Niepodległa

Tradycyjnie już w dniu Narodowego Święta Niepodległości Chełmski Dom Kultury zaprasza na koncert "Niepodległa" . W programie znajdą się zarówno tradycyjne pieśni i piosenki patriotyczne, jak i  utwory współczesne.

Koncert odbędzie się w dniu Święta Niepodległości. Ze względu na duże zainteresowanie planowane są dwie edycje o godz. 16 i 18. W programie utwory o tematyce patriotycznej. Oczywiście, jak zawsze, organizatorzy będą starali się "wciągnąć" publiczność do wspólnego śpiewania. W koncercie udział wezmą zespoły artystyczne ChDK oraz zaproszeni goście.

Bilety-cegiełki w cenie 15 zł już do kupienia w ChDK i CKF Zorza. Dochód z koncertu zostanie przekazany na cele charytatywne, wsparcie dla weteranów.

AN
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe