Inwestycje już zaplanowane

  • 22.11.2016, 12:10
  • AN
Inwestycje już zaplanowane (fot. z Mapy Google)
Znamy plan wydatków na zadania inwestycyjne, które mają być realizowane w przyszłym roku. Plan budżetu przewiduje, że na ten cel ratusz wyda niewiele ponad 10 500 tys. zł. Powstaną nowe chodniki, ulice i latarnie, park miejski zyska nowe alejki. Jak podkreśla prezydent Agata Fisz, to dopiero projekt budżetu, więc jest szansa, że znajdą się w nim jeszcze i inne inwestycje oraz remonty.

Podobnie jak w tym roku, ratusz planuje wygospodarować na rok przyszły 200 tys. zł na inicjatywy lokalne, czyli takie, które zgłaszają mieszkańcy i które w części są finansowane przez wnioskodawców. Ponadto w projekcie budżetu zaplanowano wydać 220 tys. zł na wykup gruntów przeznaczonych pod drogi. To nieco mniej niż w 2016 r. Ale za to więcej, bo aż 780 tys. zł zapisano w budżecie na wypłatę odszkodowań za grunty wydzielone pod drogi.

Po wszystkie szczegóły planowanych inwestycji odsyłamy do Super Tygodnia Chełmskiego

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe