Gdzie są groby moich bliskich?

  • 6.11.2018, 15:13
  • MP
Gdzie są groby moich bliskich?
Czy wyszukiwarka grobów na cmentarzu parafialnym przy ul. Lwowskiej na pewno działa? Z takim pytaniem zgłosiła się do nas jedna z Czytelniczek. Próbowała odnaleźć groby swoich bliskich, ale nie do końca jej się to udało.

- Udało mi się wyszukać grób ciotki, ale brata i mamy już nie - poinformowała nas pani Bożena. - Mieszkam daleko poza Chełmem. Przyjechałam na cmentarz, żeby zrobić porządki przed Dniem Wszystkich Świętych. Mniej więcej pamiętałam, gdzie są pochowani, ale na miejscu nie mogłam rozpoznać grobów. Nie udało mi się również skontaktować z kancelarią parafialną, bo nikt nie odbierał telefonu.

 Wyszukiwarka grobów cmentarza parafialnego przy ul. Lwowskiej znajduje się na stronie internetowej Parafii Rozesłania św. Apostołów. Jak sami sprawdziliśmy, po wpisaniu do niej danych zmarłych z rodziny pani Bożeny pojawia się informacja "Nie znaleziono wyników spełniających podane kryteria". Spróbowaliśmy wyjaśnić tę kwestię w kancelarii parafialnej.

- Sprawdzimy, w czym tkwi problem z wyszukaniem grobów - poinformował nas proboszcz parafii ks. Józef Piłat. - Jeśli rzeczywiście to usterka techniczna, przekażemy to firmie, która zajmuje się obsługą wyszukiwarki. Skontaktujemy się również z samą zainteresowaną, bo zależy nam, żeby wszystko wyjaśnić i pomóc.

MP
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Małgorzata
Małgorzata 7.11.2018, 01:00
Może nie chodzi o usterkę, a o samo umiejscowienie grobu. Grób moich bliskich znajduje się w miejscu łatwym do znalezienia, nawet na takiej mapce, jednak wedle mapy grób znajduje się na terenie Cmentarza Prawosławnego i jak można zauważyć na tym terenie nie ma wyszczególnionych grobów, nie można ich także odnaleźć w wyszukiwarce. Też mnie zdziwiło, że ten teren nie jest objęty wyszukiwarką, ale może u bliskich wspomnianej Pani Bożeny jest tak samo.

Pozostałe