Zostań chórzystą PWSZ!

  • 06.11.2018, 09:20
  • MP
Zostań chórzystą PWSZ!

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie zaprasza osoby obdarzone wokalnym talentem do udziału w naborze do chóru akademickiego. Nabór odbędzie się 7 listopada o godz. 18.45 w auli 007 Instytutu Neofilologii przy ul. Wojsławickiej 8B.

- Jeśli lubisz śpiewać, poznawać ludzi i podróżować, zostań chórzystą! Nie musisz mieć przygotowania muzycznego - zachęcają organizatorzy.

Każdy członek chóru akademickiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie ma zapewniony udział w koncertach, a także w zajęciach z emisji głosu, warsztatach oraz zgrupowaniach, dzięki którym może rozwijać swoje umiejętności wokalne.

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe