Pomaganie przez ubranie

  • 12.10.2018, 13:21 (aktualizacja 15.10.2018 10:52)
  • AN
Pomaganie przez ubranie
Nie wiesz, co zrobić z niepotrzebnymi ubraniami? Nie wyrzucaj ich! Przynieś do Biblioteki Pedagogicznej w Chełmie i wrzuć do tuby. My zajmiemy się resztą - zachęcają pracownicy książnicy.

Biblioteka uczestniczy w projekcie "Pomaganie przez ubranie", którego celem jest wsparcie finansowe fundacji charytatywnych. Wszystkie dostarczone rzeczy są sprzedawane do krajów, takich jak: Pakistan, Afganistan, Ghana, Kenia, Uganda, w których nie wszystkich ludzi stać na nową odzież. Wszystkie rzeczy pochodzące ze zbiórek są dokładnie sortowane i dzielone na 200 kategorii asortymentowych. Zebrane środki ze sprzedaży zostaną przekazane na pomoc podopiecznym wybranej przez nas fundacji "Akogo?"

W ramach akcji można przynieść obuwie i odzież na każdą porę roku nadającą się do ponownego użytku, bez plam i dziur.

AN
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe