Jak uczyć patriotyzmu?

  • 10.10.2018, 14:24
  • AN
Jak uczyć patriotyzmu?
Biblioteka Pedagogiczna w Chełmie zaprasza do udziału w IV Konferencji z cyklu Skuteczne Nauczanie. W tym roku motywem przewodnim konferencji będzie edukacja patriotyczna.

Organizacja spotkania wpisuje się w realizację jednego z kierunków polityki oświatowej państwa, nawiązującego do 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz kształtowania patriotycznych postaw uczniów.

- Pragniemy wspólnie podyskutować, jak uczyć młode pokolenie współczesnego patriotyzmu i podkreślić rolę wartości w rozwoju młodego człowieka - podkreślają organizatorzy. 

W programie przewidziano wystąpienia przedstawicieli placówek naukowych i oświatowych oraz projekcję filmu "Dywizjon 303". Informacje o udziale przyjmowane są do 18 października poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie internetowej biblioteki lub  telefonicznie: 82/5622487, 82/5622481. Ilość miejsc ograniczona. 

Konferencja odbędzie się 24 października. Początek o godz. 10.


Teraz czytane:

Posłuchają mieszkańców w sprawie wiaduktu [ZOBACZ]

AN
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe