Gm. Rejowiec Fabryczny: Gdzie ja jestem?

  • 10.10.2018, 10:17
  • MP
Gm. Rejowiec Fabryczny: Gdzie ja jestem?
Do naszej redakcji zgłosił się kierowca, który podczas jazdy drogami Rejowca Fabrycznego natrafił na zdewastowane oznakowanie. Ktoś zamazał farbą nazwy tamtejszych miejscowości...

Na "zakamuflowane" znaki kierowca natknął się na drodze z Rejowca Fabrycznego do Liszna.

- Miejscowy domyśli się, gdzie jest i jak jechać dalej, ale co z przyjezdnymi? - pyta nasz Czytelnik. - Znaki nazw miejscowości w Gołębiu i Zalesiu Krasieńskim są pomalowane czarną farbą. Dla kierowców z regionu może to nie problem, ale nie tylko oni tędy jeżdżą. Niektórzy skracają sobie drogę z Lublina, Zamościa albo z dalszych części Polski. Może warto zadbać o ich orientację w terenie.

O kłopotliwej sytuacji ze znakami rozmawialiśmy z wójtem gminy Rejowiec Fabryczny, Zdzisławem Krupą. Jak nam przekazał, nie są to jedyne znaki na terenie gminy, które padły ofiarą wandali.

- Droga w ciągu Krasne - Liszno jest drogą powiatową, więc wystąpiliśmy do starostwa, żeby zniszczone znaki zostały wymienione. Z tego, co wiem, nowe oznakowanie jest już zamówione i wkrótce będzie zamontowane. Kłopot z zamazanymi nazwami mieliśmy także na drogach bocznych, ale ponieważ są to drogi gminne, znaki wymieniliśmy tam sami.

MP
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Golebiak
Golebiak 11.10.2018, 22:20
Żenada

Pozostałe