Analitycy poszukiwani

  • 10.10.2018, 09:27
  • AN
Analitycy poszukiwani
Prezes Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji poszukuje pracowników do filii instytucji, która ma powstać w Chełmie. Oferty są przyjmowane do 15 października.

Placówka ma wolne etaty na stanowiskach o profilu "analityk danych" w wydziale świadczeń opieki zdrowotnej. Chodzi o referenta, starszego referenta, młodszego specjalistę, specjalistę, starszego specjalistę i głównego specjalisty. W przypadku referentów wystarczy wykształcenie średnie, w przypadku pozostałych stanowisk kandydaci muszą mieć tytuł magistra.

Osoba zatrudniona na stanowisku analityka zajmować się będzie m.in. prowadzeniem analiz statystycznych i obliczeniami wskaźników na bazie danych klinicznych i kosztowych, budowaniem modeli statystycznych, a także tworzeniem statystyk, analiz porównawczych i weryfikacją danych klinicznych i kosztowych uzyskiwanych od poszczególnych świadczeniodawców oraz określaniem metod i wielkości, oraz doborem próby danych niezbędnych do ustalenia kosztów i warunków realizacji świadczeń.

Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji zajmuje się m.in. opracowywaniem raportów w sprawie oceny świadczeń opieki zdrowotnej i przygotowywaniem analiz weryfikacyjnych Agencji w sprawie oceny leku, środka spożywczego specjalnego przeznaczenia żywieniowego, wyrobu medycznego. Agencja wydaje też opinie w sprawie projektów programów zdrowotnych ministrów i jednostek samorządu terytorialnego.

AN
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe