Comix session w PWSZ

  • 05.10.2018, 09:47
  • MP
Comix session w PWSZ
Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie zaprasza na wystawę prac malarskich Piotra Tymochowicza. Można je będzie oglądać do końca października.

Wystawę prac malarskich Piotra Tymochowicza pod nazwą "Comix session" prezentowana jest w  Bibliotece PWSZ przy ul. Pocztowej 54.

Piotr Tymochowicz tworzy pod pseudonimem Vanitas. Jest absolwentem Instytutu Wychowania Artystycznego (obecnie Instytutu Sztuk Pięknych Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie). Uzyskał również dyplom z malarstwa w pracowni prof. Adama Styki w 1996 r. To także współtwórca grupy artystycznej Avruc eht., założyciel i wiceprezes Stowarzyszenia Twórczego Prowincja oraz członek Związku Polskich Artystów Plastyków. W swoim dorobku ma ponad 100 wystaw indywidualnych i zbiorowych, m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdyni i Rzymie. Jego prace znajdują się w zbiorach Galerii 72 w Chełmie, Muzeum Okręgowego w Zamościu, Poleskim Ośrodku Sztuki w Łodzi, kolekcji grafiki współczesnej Okręgu Lubelskiego ZPAP oraz Galeria ADI ART w Łodzi.

 

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe