Medyki mają siłownię plenerową

  • 5.10.2018, 08:02
  • AN
Medyki mają siłownię plenerową
Uczniowie Szkoły Policealnej - Medycznego Studium Zawodowego w Chełmie cieszą się już z nowoczesnej siłowni plenerowej. Sami brali udział w jej projektowaniu.

Jak deklaruje dyrektor szkoły Małgorzata Szyszkowska, z możliwości łączenia aktywności fizycznej z przebywaniem na świeżym powietrzu będą korzystali nie tylko uczniowie studium, ale także okoliczni mieszkańcy. Siłownia składa się z ośmiu urządzeń, po dwa stanowiska każde. Sprzęt ma wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa oraz jest odporny na warunki atmosferyczne.

Uroczyste otwarcie odbyło się w środę, 26 września. Specjalnie z tej okazji goście zostali poczęstowani okazałym tortem i jedli go bez wyrzutów sumienia, bo jak tłumaczyli, będzie co spalać na nowej siłowni.

Siłownia została w całości sfinansowana ze środków województwa lubelskiego.

AN
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe