Drużyna z Ekonomów najlepsza

  • 29.09.2018, 14:10
  • AN
Drużyna z Ekonomów najlepsza
Drużyna Zespołu Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie zajęła I miejsce w Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Obronnych w Ostrowie Lubelskim.

Były to eliminacje wojewódzkie do IV Centralnego Zlotu Klas Mundurowych w Żaganiu.

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Adrian Kudrzycki, Alan Bonat, Sebastian Żugaj, Mateusz Szkałuba, Łukasz Adamczak, Jakub Gałczyński, Adrian Betiuk, Damian Porzuc, Michał Kozaczuk.

Drużyna reprezentować będzie nasze województwo w zlocie centralnym organizowanym przez Departament Edukacji, Kultury i Dziedzictwa MON oraz Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych. Chełm w zawodach sportowo-obronnych stanie do walki o Mistrzostwo Polski z 15 drużynami, przedstawicielami pozostałych województw.

Drużynę ZSEiM w Chełmie przygotowuje nauczyciel edukacji wojskowej mjr rez. Andrzej Stępniak.

AN
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe