Gm. Izbica: Pijani jechali do pracy

  • 28.09.2018, 08:28
  • GD
Gm. Izbica: Pijani jechali do pracy
Dwóch nietrzeźwych rowerzystów namierzyli policjanci podczas patrolu w Ostrzycy. Zamiast do pracy kierowcy jednośladów pojechali na posterunek.

W ubiegły czwartek w godzinach rannych uwagę patrolujących rejon policjantów zwróciło dwóch rowerzystów. Ich styl jazdy wskazywał, że mogą być nietrzeźwi. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się po zatrzymaniu cyklistów. Tester na zawartość alkoholu wskazał wynik pozytywny.

- Mężczyźni trafili na Posterunek Policji w Izbicy. Badanie alkomatem wykazało, iż 53-letni rowerzysta z gminy Izbica ma w organizmie ponad 2,7 promila alkoholu. Jego 57-letni kolega wydmuchał 1,6 promila. Obydwaj w tym stanie jechali do pracy - mówi kom. Piotr Wasilewski, rzecznik krasnostawskich policjantów.

Po wykonaniu z nimi niezbędnych czynności funkcjonariusze odwieźli mężczyzn do domu. Teraz za swoje występki kolejny raz odpowiedzą przed sądem. Obydwaj byli już wcześniej karani za jazdę rowerem w stanie nietrzeźwości.  


Gorący temat:

Staranował rogatki i pojechał dalej [VIDEO]

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe