Na pohybel grypie

  • 24.09.2018, 13:12
  • AN
Na pohybel grypie
Do 28 września ratusz czeka na oferty w ramach Programu profilaktyki grypy dla mieszkańców miasta Chełm w wieku 65 +. To oznacza, że już wkrótce ruszą w Chełmie szczepienia dla seniorów.

Firma, która wygra przetarg, ma przeprowadzić akcję informacyjną o programie, przebadać chętnych uczestników, zaszczepić ich i spełnić wszelkie procedury formalne z tym związane. Ze szczepień będą mogli skorzystać mieszkańcy Chełma, którzy ukończyli 65. rok życia. Oczywiście niezbędny warunek to również brak przeciwwskazań do szczepienia.

Na realizację programu w budżecie miasta zaplanowano na ten rok 50 tys. zł. Według szacunków urzędników w pierwszej edycji programu powinno wziąć udział 1000 seniorów.

Rozpoczęcie realizacji programu nastąpi od dnia podpisania umowy z wykonawcą i trwać będzie do 10 grudnia.


Najczęściej czytane:

Powrót do przeszłości [SPRAWDŹ]

AN
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
senior 66
senior 66 25.09.2018, 23:09
dziekuje ale nie skorzystam

Pozostałe