Zaśpiewaj dla Niepodległej

  • 21.09.2018, 12:35
  • AN
Zaśpiewaj dla Niepodległej
Chełmski Dom Kultury poszukuje zdolnych i utalentowanych osób, które chciałyby wziąć udział w koncercie z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Będzie to koncert szczególny, bo organizowany w setną rocznicę. Lubisz śpiewać i chcesz uczestniczyć w tym wydarzeniu? Przyjdź na casting!

- Wszystkich, którzy chcieliby zaśpiewać podczas tegorocznego koncertu pieśni i piosenek patriotycznych "Niepodległa" zapraszamy do wzięcia udziału w castingu. Przesłuchania odbędą się w Chadeku 26 września o godzinie 18.30 - zachęca do udziału Bartek Kazimierczak z CHDK. - Prosimy o zapewnienie podkładu bądź akompaniamentu we własnym zakresie.

Uczestnicy mają przygotować dwa utwory. Obowiązkowo: "Rozkwitały pąki białych róż" (panie) i "My, Pierwsza Brygada" (panowie) oraz jeden utwór według własnego uznania.

Jak się zgłosić?

Aby wziąć udział w przesłuchaniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest do pobrania na stronie internetowej ChDK. Następnie wypełniony przesłać drogą mailową na adres: [email protected] lub dostarczyć osobiście na recepcję Chadeku do 24 września.

Koncert "Niepodległa" odbędzie się tradycyjnie 11 listopada.

AN
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe